8 rzeczy których NIE powinieneś robić na siłowni


Jeśli kiedykolwiek byłeś na siłowni, na pewno widziałeś niefajnych ludzi, które nie przestrzegają właściwej etykiety siłowni i sprawiają, że jak najszybciej chcesz opuścić to miejsce.
Oto 8 zasad, których powinieneś przestrzegać, aby korzystanie z siłowni było przyjemne. Dla Ciebie i Twoich kolegów.


8. Nie zostawiaj upoconego sprzętu!

Chociaż nie ma nic złego w poceniu się podczas ćwiczeń, używanie ręcznika treningowego jest ważną częścią prawidłowej etykiety na siłowni.
Skorzystałeś z urządzenia? Przetrzyj je papierowym ręcznikiem!


7. Nie zajmuj urządzeń z których nie korzystasz!

Są ludzie, którzy na siłownie chodzą mniej więcej w tym samym celu co stare baby do lekarza. Z nudów. Piszą SMS-y na swoich telefonach, sprawdzają e-maile, robią sobie selfie, a nawet drzemią, gdy inni czekają, aby wejść na tę konkretną maszynę. Jeśli jesteś na siłowni, jesteś tam, aby poćwiczyć. Nie zapominaj o tym.


6. Używaj słuchawek, a jak musisz pogadać przez telefon – załatw to szybko!

Serio, nikt nie chce słuchać Twoich rozmów z matką. A już najbardziej wkurzające są osoby które drą papę gadając do głośnika.


5. Maszyny są dla każdego!

Pamiętasz, jak w przedszkolu uczono nas, że klocki są dla wszystkich dzieci? Tak właśnie powinieneś zachowywać się na siłowni. Nie przyklejaj się do jednego elementu sprzętu na raz. Nie spędzaj 2 godzin na bieżni, jeśli widzisz, że są też ludzie, którzy czekają, aby z niej skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *