Śpiąca królewna – jak było naprawdę xD (15 komiksów)


15. Wy też nie uważacie, że „książęta” całujący „śpiące” laski mieli coś nierówno pod kopułą?


Eirinnske to artystka komiksowa, która tworzy zabawne małe komiksy, które przedstawiają wszystkie głupie i niezręczne sytuacje, z którymi spotykamy się każdego dnia. Artystka mówi, że zaczęła tworzyć komiksy jeszcze jako dziecko – rozpaczliwie pragnęła psa i ciągle rysowała i pisała komiksy o dziewczynie i jej psie.

Kiedy Eirinnske chodziła do liceum, rysowała komiksy o chłopcach, w których się podkochiwała, ale przestała tworzyć komiksy przez długi czas po ukończeniu szkoły. „Nie potrafię dokładnie określić, dlaczego, ale straciłem koncentrację na wielu rzeczach, które kochałem, gdy byłem nastolatkiem” – powiedział artysta.

Jednak w 2019 roku lokalny bar był gospodarzem konkursu na Halloween, w którym ludzie mogli zgłaszać swoje komiksy, a Eirinnske zdecydowało się wziąć udział. Jej przerażający komiks o dentystie wyrywającym zęby pacjentowi niechętnie został nagrodzony tytułem „najbardziej przerażającego”, co ponownie rozpaliło jej miłość do tworzenia komiksów. Po narysowaniu kilku komiksów o tematyce Pokémon artystka wymyśliła zielonowłosą postać, którą widzimy w jej komiksach, a reszta jest historią.

Social media artystki:
Instagram | Facebook


STARSZE KOMIKSY (14) EIRNNSKE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *