Komiks o samotności


16. Samotność.

Eirinnske to artystka komiksowa, która tworzy zabawne małe komiksy, które przedstawiają wszystkie głupie i niezręczne sytuacje, z którymi spotykamy się każdego dnia. Artystka mówi, że zaczęła tworzyć komiksy jeszcze jako dziecko – rozpaczliwie pragnęła psa i ciągle rysowała i pisała komiksy o dziewczynie i jej psie.

Kiedy Eirinnske chodziła do liceum, rysowała komiksy o chłopcach, w których się podkochiwała, ale przestała tworzyć komiksy przez długi czas po ukończeniu szkoły. „Nie potrafię dokładnie określić, dlaczego, ale straciłem koncentrację na wielu rzeczach, które kochałem, gdy byłem nastolatkiem” – powiedział artysta.

Jednak w 2019 roku lokalny bar był gospodarzem konkursu na Halloween, w którym ludzie mogli zgłaszać swoje komiksy, a Eirinnske zdecydowało się wziąć udział. Jej przerażający komiks o dentystie wyrywającym zęby pacjentowi niechętnie został nagrodzony tytułem „najbardziej przerażającego”, co ponownie rozpaliło jej miłość do tworzenia komiksów. Po narysowaniu kilku komiksów o tematyce Pokémon artystka wymyśliła zielonowłosą postać, którą widzimy w jej komiksach, a reszta jest historią.

Social media artystki:
Instagram | Facebook


STARSZE KOMIKSY EIRNNSKE:

15. Wy też nie uważacie, że „książęta” całujący „śpiące” laski mieli coś nierówno pod kopułą?


14. Idealna sukienka.


13.


12.


11.

10.


9.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *